Słaba koncentracja przy niedoczynności tarczycy

Mam 18 lat i niedoczynność tarczycy. Stwierdzono to po badaniach w październiku 2014 roku , gdzie moje tsh wynosiło ponad 4,9 dostałam euthyrox 50 , ale po dwóch miesącach brania pani endokrynolog zwiększyła mi dawkę na 75 teraz mijają już kolejne dwa miesiące i jestem strasznei ospała , potrafię spać po 10 do 13 godzin dziennie. Zrobiłam zalecone USG tarczycy , wyszło mi jak najbardziej wporządku żadnych zmian , tsh spadło do 2,9 , ale czemu dalej mam słabą koncentracje , waga nie spada ? :/

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza endokrynologa.