Słaba kreska na teście ciążowym a ryzyko poronienia

Witam, w styczniu 2015 roku zaszłam w ciażę ale poroniłam w 8 tyg ciąży ( puste jajo płodowe), miałam zabieg wyłyżeczkowania. Teraz prawdobodobnie też jestem w ciąży ( pozytywny test ciążowy) ale bardzo slaba druga kreska zrobiona w dzien spodziewanej miesiaczki i powtarzany co drugi dzien ale kreska tez jest slabo widoczna. Dodam jeszcze ze mam temp ciała 36.0-36.6 mierzona pod pacha. Czy to moze byc kolejne poronienie? Mam juz coreczke w wieku 2 lat wiec chyba wszystko ze mna wporzadku?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.