Słaba morfologia i krwiomocz

Witam! mam 60 lat niedawno trafiłam do szpitala z powodu krwi w moczu i słaba hemoglobina 6,5. przy wypisie podskoczyła do 10, wstrzymali mi krwawienie. Miaałam wykonana kolanoskopie i gastrroskopie i wszystko jest ok. przy wypisie dostałam leki do domu Carvedilol-ratiopharm 6,25 mg, essentiale forte od wyjścia puchna mi nogi i ciagle jestem zmęczona nie wspominając o nabrzmiałym brzuchu. lekarz mówi że wszystko jest dobrze dostałam dodatkowo diosminex i no-spe. Nie wiem co ma robić

Witam. Opowiedziała Pani o leczeniu przewodu pokarmowego, a nic o przyczynach krwawienia z dróg moczowych. Osłabienie może wynikać z niedoborów krwi - badania trzeba powtarzać. Wskazana kontrola i rozmowa z lekarzem leczącym.