Słabe dziąsła odchodzące od zębów

MAM Pewien problem :( od 4 miesięcy z moimi dziaslami dzieje się coś nie tak. Będąc u rodzinnego lekarza zdiagnozowl parodontoze. Byłam u stomatologa, który wykluczyl parodontoze. Stan moich dziąseł wygląda następująco: nie krwawią, 3 razy usuwany był kamień nazębny, dziąsła sa słabe i odchodzą od zębów. Zauważyłam też , co dzień sa inne, czasami ich stan jest tragiczny a czasami umiarkowany . Co to może być. Czy to uczulenie czy coś gorszego ?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę skonsultować się z lekarzem stomatologiem specjalizującym się w leczeniu chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej - taki stomatolog na podstawie zdjęcia pantomograficznego i badania postawi jednoznaczną diagnozę
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Powinna Pani udać się na konsultację do specjalisty periodontologa, gdyż objawy, o których Pani wspomina mogą świadczyć o chorobie dziąseł i przyzębia. Jednak nie znam historii Pani choroby oraz ogólnego stanu zdrowia, co ma duży wpływ na postawienie diagnozy oraz wdrożenie leczenia.