Słabe krążenie krwi a nerwica

Witam, czy słabe krazenie krwi do takiego stopnia, że nie potrafię na żadne sposoby czasami rozgrzać ciała może tez być powodowane nerwicą? Trwa to bardzo długo, jest mi niemalże nieustannie zimno..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, prosze skonsultować sie z lekarzem rodzinnym, ktory po zbadaniu wskaze dalsze postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. pozdrawiam