Słabe krwawienia po cesarskim ciuęciu

Witam. W sierpniu urodziłam synka przez cięcie cesarskie. Po porodzie miałam bardzo słabe krwawienia z dróg rodnych, albo nie miałam ich wcale. Czy to jest normalne? Od tamtej pory nie dostałam miesiączki i karmię dziecko piersią. Poprzednie dzieci rodziłam silami natury i też karmiłam piersią, ale miesiączki by normalnie co miesiąc od porodu. Boję się, że mogę być znowu w ciąży, czy tak po prostu jest, że przy karmieniu jej nie ma? Proszę o poradę.

Witam. Brak krwawień może występować nawet do kilku miesięcy po porodzie. Powinna Pani jednak udać się na rutynową wizytę do ginekologa.