Słabe krwawienie a objawy ciąży

Witam, jestem tydzien po okresie ktory jest regularny co 28 dni krwawienie jest slabe i trwa okolo 2 dni ,teraz mam mocne bole podbrzusza czuje rozciagajaca sie macice i ostry bol jajnikow wraz z promieniowaniem i pieczeniem w pachwinach jak rowniez czuje sie pelna w jamie brzusznej , czy przy takich objawach mimo okresu moge byc w ciazy Dziekuje za szybko odpowiedz

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest wątpliwa. Objawy takie mogą mieć związek ze zbliżającą się owulacją.