Słabe, nieregularne krwawienia a infekcja

Witam mam mały albo dośc spory problem a mianowicie ostatnia moja miesiączka spozniła mi się około 20 dni po tym dostałam ale dosc słabą miesiączke teraz minol tydzien do kiedy mi się skończyl a ja znowu dostałam misiączkę jednak ma ona bardzo brązowy kolor czy to jakaś zwykła infekcja czy może być coś wiecej ? dodam że u lekarza nie byłam u nas nie ma dobrych a znowu na prywatnego mnie nie stać i jest jak jest dodam , że niestety miałam sporo parnerów a u ginekologa byłam ostatnio 5 lat temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę nie bagatelizować problemu, tylko udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn, w tym mogą być wynikiem zaburzeń hormonalnych, schorzeń ogólnoustrojowych, patologii narządu rodnego i wielu innych. Przed wizytą u lekarza sugerowałabym jednak wykonanie testu ciążowego.