Słabe przepływy w pępowinie a niski wynik białka S

Witam, będąc w ciąży miałam bardzo słabe przepływy w pępowinie ,nastąpiło wewnątrzmaciczne zatrzymanie wzrostu dziecka po porodzie zrobiłam badania białka S i okazało się że wynik jest niski bo 44%. Immunolog zaleciła zastrzyki przy kolejnej ciąży czy ten niski wynik białka spowodował, że te przepływy były tak słabe?Zespół antyfosfolipidowy został wykluczony czy konieczne jest robienie jeszcze badania przeciwciał przeciw jądrowych ANA 1?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza hematologa, po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie. być może powyższe było przyczyną wewnątrzmacicznego ograniczenia wzrostu.