Słabe ruchy dziecka w 21. tygodniu ciąży

czy ruchy dziecka moga byc slabe i rzadkie w 21 tc ciąży pierszwej

Milena Lubowicz

Na tym etapie ciąży ruchy dziecka nie są jeszcze wyczuwalne bardzo dobrze. Zależą one od pozycji dziecka, która jest jeszcze dość dowolna i zmienna. Jeśli nie występują żadne objawy - skurcze macicy, odpływanie płynu owodniowego, krwawienie z dróg rodnych, infekcje w obrębie dróg moczowych i dróg rodnych nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Proszę jednak przy najbliższej okazji powiedzieć o swoich obawach ginekologowi.
Pozdrawiam