Słabe zawroty głowy, zaburzenia widzenia, ból serca, ucisk w skroniach oraz napady zimna i gorąca

Stale delikatne zawroty głowy,zaburzenia widzenia,bol w okolicy serca chwilowy,ucisk w skroniach,opuchniete policzka pod oczami,zle samopoczucie,napady zimna i goraca na zmiane,uczucie czegos pod lewym zebrem w okolicy serca czasami,najgorsze sa te zaburzenia widzenia ktore nie ustepuja.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zaburzenia widzenia wymagają oceny specjalisty okulisty. Wszystkie opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co uniemożliwia postawienie jednoznacznej diagnozy. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana, zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.