Słabnięcie, szybkie bicie serca u 25-letniej osoby

PILNE!!!! słabniecie szybkie bicie serca!!!!! dzisiaj jak wracałam do domu poczułam ze dziwnie się zaczynam czuc serce zaczelo mi szybko bic tak ze w glowie czułam bicie i słabo mi się zaczelo robic tak ze ledwo szłam i do tego zaczęłam się pocic musiałam legnac na lawce i odoczac z 5 min nim normalnie się poczułam jak może być tego przyczyna ? czy powinnam się niepokoc czy to normalne?

Lek. Marta Jaruchowska

Takie objawy nie sa normalne, powinna sie Pani zglosic do lekarza rodzinnego i zrobic sobie podstawowe badania, w tym na tarczyce.