Słabo rozwijające się komórki jajowe i nieregularne miesiączki

Witam, byłam u ginekologa bo mam bóle już kilka dni w prawym podbrzuszu, lekarz wybadał mnie i wszystko jest okej, stwierdził tylko że mam słabo rozwijające się komórki jajowe i dlatego też mam okres nieregularny i że to jest nic poważnego, ale troszkę się denerwuję bo ból mi nie przechodzi. Jak długo może trwać taki ból??

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ból nadal się utrzymuje Proszę ponownie zgłosić się do ginekologa. Być może konieczne jest rozszerzenie diagnostyki np. Oznaczenie poziomu hormonów.