Słabo wyodrebniająca się struktura tkankowa miernie hypoechogeniczna

Proszę o interpretację usg piersi. Obie piersi o utkaniu typowym dla okresu karmienia, prawa bez zmian. W lewej na godz 12 słabo wyodrebniająca się struktura tkankowa miernie hypoechogeniczna o wym.19×11- w rzucie badalnego oporu. Do oceny klinicznej. Oba doły pachwowe bez cech patologicznego powiększenia węzłów chłonnych. Wskazane usg po zakończeniu karmienia. Czy to wystarczy? Czy może powinnam zrobić biopsję? Zmiana powstała po porodzie. Czy może wchłonąć się gdy skończę karmić?

Proponuje jednak zrobic kontrole za ok 3 m-ce - jesli nadal bedzie cos widocznego - wowczas zrobic biopsje.