Słabo zaznaczony cień okrągły śr. 8 mm

Co moze oznaczać: W górnym polu płucnym prawym obecny słabo zaznaczony cień okrągły śr. 8 mm. Płuca bez innych zmian ogniskowych. Kopuły przepony i kąty p - ż wolne. Sylwetka serca nie powiększona w wymiarze poprzecznym. Proszę o odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu ustalenia rodzaju zmiany konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.