Słabość mięśni kończyn połączona z bólem i silny niepokój 3 tygodnie po odstawieniu leku Pramolan

3 tygodnie temu odstawiłam całkowicie lek przeciwdepresyjny Pramolan po 3 latach przyjmowania. Po wcześniejszym zmniejszaniu dawek. Były kołatania serca, nerwowość po odstawieniu. Został mi tydzień temu zapisany doraźnie lek hydroksyzyna, jednak czuję się jeszcze gorzej. Do objawów doszła słabość mięśni rąk i nóg połączona z ich bólem/pieczeniem oraz silny niepokój szczególnie rano. Czy to powrót nerwicy/depresji czy dalej objaw odstawienny, a może skutek zażywania hydroksyzny. Proszę o pomoc.

Dzień dobry,

Proszę rozważyć konsultacje u psychoterapeuty.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.