Słabości podczas brania leku Letrox 50

mam pytanie biorę lek Letrox 50 ogólnie poprawiła mi się po tym kondycja ,ale ostatnio coś nie tak jest mam takie jakieś dziwne słąbości jak idę np mam wrażenie że zaraz upadnę i przytomnośc stracę ale nic sie takiego nie dzieje nie chce mi się chodzic jeżdzę na rowerze to w miare oki ciśnienie raczej w normie ma nadczynnośc tarczycy laryngolog badał mnie i mówił że wszystko będzie oki i że ma brac tabletki co najmneij 3 miesiące ,w domu i na wieczór lepiej się czuję dziękuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do endokrynologa oraz wykonać aktualizację badań hormonalnych tarczycy.