Słabsze i bledsze włoski na twarzy

Witam, mam 19 lat i dość nietypowy problem. Mianowicie, wydawało mi się, że łysieje mi zarost(którego nie mam ąż tak dużo, więc jest to widoczne), jednak gdy popatrzyłem pod światło, okazało się, że te włoski nie wypadają tylko tracą kolor, stają się jaśniejsze i dużo słabsze, tak, że widzę je jedynie pod światło. Dopiero jakoś po ponad miesiącu twardnieją . Od pewnego czasu problem dotyczy różnych miejsc na twarzy, wcześniej zdarzało się to tylko pod nosem. Z góry dziękuję za wszelkie porady.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowości zarostu mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta u lekarza.