Słabsze widzenie na jedno oko a możliwe dolegliwości

Witam mam pytanie na temat mojego wzroku nie pokoi mnie to że mam takie dni albo momenty kiedy na lewe oko widzę gorzej a np. następnego dnia widzę na to samo oko idealnie czy jest możliwość żeby z dnia na dzień dostać wady wzroku i czy to, że nie widzę słabo cały czas tylko czasami to oznacza że mam wadę wzroku ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecam wizytę u okulisty,który wykona pełne badanie okulistyczne. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do okulisty.