Słabszy okres po odstawieniu luteiny

czy to normalne, że okres z odstawienia luteiny jest skapszy? w sierpniu byl skapy, we wrzesniu pierwsze dwa dni był obfity, 3 dzien skapy, 4i5 normalny. a w tym miesiacu (dopiero pierwszy dzien) dostałam aż w 6 dzien od odstawienia i jest to skapsze krwawienie ale może się jeszcze rozkręci.. wczesniejsze krwawienia w 2 i 4 dzine od odstawienia. Czy u koniet w ciazy wystepuje krwawienie z odstawienia luteiny? Imitowalismy ruchy seksualne w ubraniu, wytrysk u niego w spodniach. nie bylo seksu.

Jan ZajÄc

Witam. Okres wywołany luteiną nie powinien odbiegać od prawidłowego. W prawidłowej ciąży odstawienie luteiny nie powinno skutkować pojawieniem się krwawienia. Jeśli obawia się Pani że jest w ciąży proszę wykonać test ciążowy - ale w tym przypadku jego pozytywny wynik jest bardzo mało prawdopodobny.