Słaby ból po plombowaniu ubytków

Witam, wczoraj wieczorem zaplombowano mi ze znieczuleniem jeden z zębów, ubytek był dość spory. Pani doktor powiedziała, że gdyby bolało konieczne będzie kanałowe. W zasadzie od wczoraj czuję coś nazwałbym tego bólem, jest bardzo słabe, prawie że ledwo wyczuwalne, o stałej sile. Nie ma reakcji na nadgryzanie. Czy wobec takich objawów powinienem się zgłosić do stomatologa?

Prawdopodobnie ubytek był bardzo głęboki stąd delikatne dolegliwości po leczeniu. Proponuję poczekać jeszcze parę dni,jeśli objawy nie znikną,a nawet się zaostrzą będzie konieczne leczenie endodontyczne.