Słaby rozwój mowy u 14-miesięcznego dziecka

Moja córka ma 14 miesiecy mowi bardzo malo,kilka słów mama tata baba czasem a reszte to jakies gaworzenie po swojemu. Słowa nie sa wypowiedziane jeszcze swiadomie,nie wola ani mnie ani meza,jedynie krzykiem badz placzem nas woła. Proszę o porade bo zaczynam sie martwic. Pozdrawiam Justyna

proszę sprawdzić u laryngologa słuch dziecka, potem ewentualnie skorzystać z logopedy specjalizującego się w "niemowlakach" np. w ośrodku rehabilitacji dziennej dla dzieci gdzie prowadzona jest rehabilitacja wieku rozwojowego.( potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego)