Słaby wytrysk podczas stosunku

Witam, ostatnio podczas stosunku z moja parnerka mialem bardzo slaby wytrysk,doslownie pare kropelek nasienia wyplynelo.pierwszy raz zdarzyl mi sie tak slaby wytrysk,zazwyczaj jest znacznie silniejszy.czy jest to powod do zmartwien?dodam ze bylem niewyspany i zmeczony przed ostatnim stosunkiem

Dzień dobry!

Jednorazowo lub sporadycznie nie świadczy to o żadnym problemie. Może wiązać się z okolicznościami zewnętrznymi czy ogólną kondycją organizmu, która naturalnie czasami jest słabsza, a czasami lepsza.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

Jednorazowy incydent związany ze słabym wytryskiem nie jest powodem do zmartwień. Jeżeli jednak sytuacja będzie się powtarzała, warto skonsultować się z lekarzem-seksuologiem.

Pozdrawiam.