Słaby wzwód i brak porannych erekcji u 18-latka

Mam 18 lat i od 5 klasy mam slaby wzwod, regularnie się masturbowalem i juz wtedy miałem osłabiony wzwod lecz nigdy się tym nie interesowalemMój wzwod jest za słaby aby umożliwic penetrację. Postanowiłem sobie zrobić przerwę tygodniowa i niestety mój wzwod jest dalej słaby dodam ze to nie jest raczej na tle psychicznym ponieważ nawet podczas masturbacji ten wzwod jest słaby. Dodam jeszcze, że nie mam porannych wzwodow byłem u urologa i stwierdzil ze jest ok.

Być może tydzień to zbyt krótki okres by zauważyć poprawę.Gdyby nie pojawiła się ona w ciągu kilku tygodni proszę udać się do seksuologa.

Pozdrawiam!
http://pracownia-terapii.pl