Słaby wzwód podczas stosunku pomimo prawidłowych porannych wzwodów

Witam, mam problem ze wzwodem podczas stosunku. Rano mam pełny wzwód i trwa on czasami nawet ponad 20 minut,a podczas stosunku wzwód jest słaby i uniemożliwia penetracje, a gdy penis już jest sztywny to za chwile następuje wytrysk. Nie uważam żebym się stresował. Do niedawna oglądałem regularnie 3,4 razy w tygodniu mocne filmy porno nawet fetysz(4 lata). Jest szansa że 2 tyg odpoczynku od prób seksu pomoże? Dziewczyna nie może czekać.Obecnie robimy to ok.3 razy w tyg bez efektu.Jestem załamany.

Dzień dobry!

Pisze Pan "nie uważam, żebym się stresował", ale jednocześnie "dziewczyna nie może czekać". Presja takich oczekiwań może dodatkowo potęgować problem. Warto dać sobie czas, cierpliwość, wzajemną wyrozumiałość i kolejne próby współżycia podejmować z radości i dla przyjemności, - a nie "dla osiągnięcia celu". Często to już połowa "lekarstwa".

Pozdrawiam!