Ślad miesiąc po ugryzieniu przez owada

Miesiąc temu w nocy, w trakcie snu zostałam ugryziona w stopę przez jakiegoś owada. Niestety nie wiem jakiego. Stopa mnie swędziała, więc odruchowo zaczęłam się tam intensywnie drapać. Była też lekko opuchnięta. Byłam u lekarza rodzinnego i potem smarowałam stopę maścią Laticort, lecz ślad mam do dzisiaj. Jest podobnej wielkości jak był na początku, czerwono brązowy, przypominający trochę wyglądem siniaka. Przez jakiś czas po ugryzieniu źle się czułam. Co to mogło być? Czy to coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie mam pojęcia co to mogło być. Proszę smarować fenistilem, jeśli nie pomoże prosze ponownie udać się do lekarza.