Ślad płynu w torbieli Bekera i wynik badania stawu kolanowego

USG stawu kolan. praw. - zachyłek nadrzepkowy nieznacz.poszerzony 7mm, wypeł. hypoechogenna treścią. Błona maziowa niepogrub., nieprzekrw.. W okolicy podrzepkowej widoczny fałd błony maziowej wypełn. płynem. Chrząstka szkl. o nierównych zarysach. Chondromalacja II stopnia. Więz. poboczne strzałk.niejednor., pogrub. Przyczep dalszy hypoechogenny. Więz. poboczne piszczel., więz. rzepki, widoczne fragm. łąkotek, kaletka podrzep. echogen. bez zmian. W dole podkolan. ślad płynu w torbieli Bekera.

Ale proszę zadać pytanie w stosunku do tego wyniku badania USG stawu kolanowego. O co pani konkretnie chodzi? Wynik opisuje niewielki stan zapalny w zakresie stawu kolanowego, więzadła pobocznego strzałkowego oraz występowaniu niewielkiej torbieli Bakera, a także zwyrodnienie rozmiękające chrząstki stawowej 2 stopnia w skali 4-stopniowej.