Śladowe ilości krwi w wydzielinie i ból podbrzusza po laserowym usunięciu nadżerki

Witam,6 dni temu mialam laserowo usuwana nadzerke.Po 3 dobach po zabiegu w wydzielinie pojawiły sie delkatne slady krwi. Czuje tez ból w podbrzuszu. Czy jest to normalny stan który trzeba przeczekać?po zabiegu nie dostałam żadnych leków wspomagających leczenie.za 8 tyg.mam przyjść do kontroli.boje sie czynwszystko goi sie prawidłowo. W niedługim czasie chciałabym zajść w ciążę. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy jak najbardziej mogą być konsekwencją przebytego leczenia nadżerki. Póki co nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Jeśli jednak dolegliwości bólowe i krwawienie nie ustąpią lub nasilą się koniecznie proszę pilnie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.