Ślady krwi na papierze a podrażnione hemoroidy

Witam, mies. temu byłam u proktologa w związku z krwią na pap.toaletowym po wypróżnieniu. Lekarz zbadał mnie per rectum i rektoskopem i pow. że hemoroidy są podraznione. Przepisał czopki ruskorex i cyclovene 2xdziennie. Przeszło ale dziś znów poczułam podrażnienie przy wypróżnieniu i pojawił się ślad krwi na pap. i poszczypywało. Nie wiem czy wykupić znów czopki i brać czy jest potrzeba znów iść do lekarza?Czy potrzebne jest inne leczenie?Na wizytę i tak muszę poczekać ok 3 tyg.proszę o porade

Jeśli to krwawienie jest bardzo obfite, lub Panią niepokoi to oczywiście potrzebne jest leczenie. Zwykle czopki czy maści tylko czasowo załatwiają problem.

Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie ( należy skopiować i wkleić poniższy lik do przeglądarki):

http://www.melitamedical.pl/proktologia/informacje-dla-pacjenta/jakie-choroby-diagnozujemy-i-leczymy/