Ślady płynu międzypętlowo przy podejrzeniu zapalenia wyrostka
Witam mój syn w nocy wymiotował i miał ból brzucha w dzien miał tem 38 a wieczorem 41 byłam na pogotowiu podejrzewali zapalenie wyrostka ale badania nie potwierdziły.w usg pokazało slady plynu międzypętlowo. Wrucilismy do domu . syn nadal goraczkuje ma 39. co oznacza ten płyn i co mu jest

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Najprawdopodobniej przyczyną jest infekcyjne zapalenie jelit. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.
Pozdrawiam.