Ślady płynu międzypętlowo przy podejrzeniu zapalenia wyrostka

Witam mój syn w nocy wymiotował i miał ból brzucha w dzien miał tem 38 a wieczorem 41 byłam na pogotowiu podejrzewali zapalenie wyrostka ale badania nie potwierdziły.w usg pokazało slady plynu międzypętlowo. Wrucilismy do domu . syn nadal goraczkuje ma 39. co oznacza ten płyn i co mu jest

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej przyczyną jest infekcyjne zapalenie jelit. Proszę udać się z dzieckiem do pediatry.

Pozdrawiam.