Słodkawy zapach moczu i podobny posmak w ustach a wyniki badań
Witam,Od miesiąca mam dziwny ,wg. mnie słodkawy zapach moczu.W badaniu ogólnym moczu wyszło mi dużo szczawianów, moczanów, trochę kryształów, bakterii, śl. białko.We krwi niedokrwistość, powtórne badanie moczu było ok.wszystko nieobecne.USG jamy brzusznej wyszło ok, posiew moczu wyszedł ok, cukier w normie, cholesterol też a zapach jak był taki dziwny w moczu tak jest.Poza tym jak nie wstaje w nocy tylko dopiero rano podobny mam posmak w ustach.Zaczynam się denerwować.Co zrobić?Dziękuję

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam,
Jest to w dużej mierze spowodowane spożywanymi posiłkami oraz lekami. Wyniki badania moczu sugerują, że brakuje nerkom wody. Optymalnie należy wypijać ok 2 litrów czystej, przegotowanej, źródlanej wody do godz ok 18-tej oczywiście nie licząc innych napojów. To wystarczy ażeby znieść objawy.