Słodkawy zapach moczu i podobny posmak w ustach a wyniki badań

Witam,Od miesiąca mam dziwny ,wg. mnie słodkawy zapach moczu.W badaniu ogólnym moczu wyszło mi dużo szczawianów, moczanów, trochę kryształów, bakterii, śl. białko.We krwi niedokrwistość, powtórne badanie moczu było ok.wszystko nieobecne.USG jamy brzusznej wyszło ok, posiew moczu wyszedł ok, cukier w normie, cholesterol też a zapach jak był taki dziwny w moczu tak jest.Poza tym jak nie wstaje w nocy tylko dopiero rano podobny mam posmak w ustach.Zaczynam się denerwować.Co zrobić?Dziękuję

Witam,
Jest to w dużej mierze spowodowane spożywanymi posiłkami oraz lekami. Wyniki badania moczu sugerują, że brakuje nerkom wody. Optymalnie należy wypijać ok 2 litrów czystej, przegotowanej, źródlanej wody do godz ok 18-tej oczywiście nie licząc innych napojów. To wystarczy ażeby znieść objawy.