Słowa skierowane do przyjaciółki

Mój przyjaciel dziś w o pierwszej nocy zadzwonił do mnie i powiedział ,że bym postarała się być przy nim i bardzo mnie pragnie.Czy to są normalne słowa które mówi się przyjaciółce

Witam,

Zdecydowanie to Pani lepiej potrafi określić czy zachowanie Pani przyjaciela jest typowe dla niego samego, czy należy potraktować je jako żart, prowokację a może byly wypowiedziane pod wpływem alkoholu. Nie ma norm określających zachowanie przyjaciół, które stwierdziłyby, że to konkretne zachowanie jest nieadekwatne dla przyjaciół, dlatego, że my sami tworzymy reguły naszych relacji, granice zachowań.
Najlepszym rozwiązaniem jest szczera rozmowa z przyjacielem o tym zachowaniu. Warto wyrazić, nazwać emocje, które wzbudziła w Pani ta nocna wiadomość i zostawić przyjacielowi pole do wyjaśnienia.

Pozdrawiam,

Małgorzata Mazurek

Nie. Takie słowa są zazwyczaj znakiem, iż jedna ze stron w relacji chce przejść na "wyższy" poziom. Proponuję porozmawiać z przyjacielem o tym, co chciał osiągnąć przez tą rozmowę i jak Pani się zapatruje na te oczekiwania. Pozdrawiam.