Ślub z powodu ciąży i brak szczerości w związku

witam mam problem nie umiem poradzic sobie z tym ze moj chlopak teraz juz maz kiedys mnie zostawil . bardzo mnie zranil tym odejsciem po tygodniu roztania dowiedzialam sie ze jestem w ciazy powiedzialam mu otym i wrocil do mnie ale tak mi sie wydaje ze tylko dla tego . wzielismy slub jest dla mnie kochany lecz weszlam na jego facebooka i przeczytalam ze on pisal do swojej kolezanki jak to tak mozna nazwac ze to nie jest jego dziecko ze ja go do slubu zmyszam a tak nie bylo jak ja mam mu wybaczyc

Witaj,
Rozumiem,jak bardzo jest Ci trudno,ale dopóki będziesz tak niepewna siebie,zawsze znajdą się powody do obaw i tkwiące głęboko w Tobie poczucie,że powód,dla którego coś dobrego dzieje się w życiu,jest gdzieś poza Tobą.To powoduje,że sama być może szukasz tego powodu/np.szukasz na FB jego wpisów/.Tak,jakbyś miała potrzebę udowodnienia sobie swojej wersji zdarzeń.
Jeżeli chciałabyś popracować nad tym problemem i zaryzykować brak stosowania pretekstów-zapraszam na terapię.
Serdecznie pozdrawiam.

Witam,
w pierwszej kolejności najlepiej gdyby wyjaśnili sobie Państwo nawzajem wątpliwości, być może warto skorzystać z pomocy psychologa, który może pomóc w takiej rozmowie. Pozdrawiam.