Śluz i ból brzucha

dzien dobry. jutro zaczynam 39 tdzien od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze. zauwazyłam rowniez ze moj slus jest bardzo wodnisty. czasem czuje ze leci i nie jestem w stanie tego wstrzymac . jest to bezbarwne ale czasem dostrzegam biały gestrzejszy slus . wizyte mam w piatek u lekarza. powinnam sie wstrzymac ? czy raczej powinnam sie martwic i skontrolowac to jadac do szpitala

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. 39 tc to już finish i zawsze należy być gotowym w tym okresie do porodu. Prawdopodobnie organizm przygotowuje się do porodu. Czy odczuwa Pani jakiekolwiek skurcze?? Warto udać się na wyznaczoną wizytę by skontrolować przebieg ciąży.