Śluz i ropa w kale a wycięty woreczek żółciowy

Witam, chciałabym poruszyć temat śluzu/ropy w kale. Niestety walczę z tym już trzy lata i nikt nie potrafi mi pomóc. Chodziłam do gastroenterologa lecz on rozkładał ręce. Miałam robione 4 razy kolonoskopię, która wykazała ślady ropy/śluzu na jelitach lecz gastroenterolog nie wiedział co to jest. Dodam jeszcze, że mam wycięty woreczek żółciowy. Czy może to być związane z brakiem owego woreczka? Proszę o poradę co robić.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Może to kwestia zmiany diety. Pewnie po tej operacji była Pani na diecie, może to stąd te pasma śluzu . Warto poradzić się dietetyka by ten pomógł ustalić dietę odpowiednią dla Pani. Po usunięciu pęcherzyka żółciowego trawienie może być zaburzone.