Śluz płodny a dni cyklu

witam, mam dziś 28 dzień cyklu dzień w którym powinna być miesiączka mierzyłam temp rano była niska 36,5 i zdziwiona byłam że śluz jest jak płodny tzn miał konsystencję kurzego białka ciągnący i sporawo go było a tutaj czytam w artykule "Niektóre kobiety tuż przed miesiączką zauważają u siebie wilgotny śluz lub wydzielinę przypominającą białko jaja" także nie wiem czemu taki śluz się pojawił czy to normalne że przed miesiączką od czasu do czasu może wystąpić?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Wystąpienie śluzu przypominającego śluz płodny zdecydowanie nie jest patologią - nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Proszę pamiętać, że taki śluz rzeczywiście bywa zauważany przez niektóre kobiety przed miesiączką. Jeśli miałaby Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowości funkcjonowania swojego układu płciowego - proszę skonsultować się z lekarzem ginekologiem.