Śluz płodny a owulacja

14.12 był okres następny miał być 15.12 nie przyszedł 21.12 zrobilam test- pozytywny .. 23.12 dostaalam okres. 30.12 byłam u lekarza stwierdził wczesne poronienie i juz miałam jajeczko 20,7 mm.... po czym po tyg znowu wystąpił śluz płodny .... Miałam 2 owulację? Proszę o wytłumaczenie. Kiedy mogę znowu zrobić test?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dniu od stosunku.