Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Śluz podczas brania tabletek

Czy to normalne, że podczas brania tabletek pojawia się śluz? Myślałam, że wtedy jest tzw. suchy czas. Biorę drugie opakowanie tabletek, dziś wezmę 8 tabletkę, od paru dni zauważyłam na bieliźnie jasny, trochę mleczny śluz o lepkiej konsystencji. Podobny śluz miałam, gdy nie brałam tabletek. Moje pytanie jest następujące: czy to normalne i czy wszystko w porządku i czy nie mam powodów, by martwić się, że coś jest nie tak? Dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Jak stosować prezerwatywy?

Redakcja abcZdrowie Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Witam.

Tabletki antykoncepcyjne nierzadko wywołują zmniejszenie ilości śluzu szyjkowego, ale to wcale nie jest ścisła reguła. Wszystko jest w porządku, dopóki wydzielina z pochwy nie jest cuchnąca i/lub serowata oraz nie występują dodatkowe objawy, jak świąd czy pieczenie.

Pozdrawiam serdecznie!

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety