Śluz podczas dni niepłodnych

Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć jaki wygląd powinien mieć śluz podczas dni niepłodnych i czy powinien być widoczny na przedsionku pochwy? (dodam, ze biorę tabletki antykoncepcyjne). Od ponad roku mam problem z nawrotami grzybicy. Wtedy śluz jest gęsty i biały do tego swędzi. Problem polega na tym, że nawet wtedy gdy nic nie swędzi i nie piecze jest on praktycznie taki sam. Nie potrafię więc już rozróżnić prawidłowego od upławów. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udac się do ginekologa gdy nie wystepują objawy, Po badaniu lekarz oceni prawidłowośc śluzu.