Śluz podczas okresu a ciąża

Witam mam pytanie odnośnie mojej dziewczyny robiliśmy to podczas okresu.Sprawa jest taka że doszedłem na zewnątrz i potem wycierałem członka i jeszcze raz to zrobiliśmy i teraz moja dziewczyna ma okres dostała go dzien temu i ma okropne bóle na podpasce troche śluzu i średnio Krwi czy to ciąża jest to możliwe prosze o odp szybką Dziękuje i Pozdrawiam Robert!

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest możliwa. Prawdopodobieństwo jest raczej niskie ale jest. Proponuje wykonać test ciążowy I wtedy udać się do ginekologa. Bez względu na wynik.