Śluz w kale u 3-miesięcznego dziecka

Witam. W środę zauważyłam u mojego 3 miesięcznego synka w kale śluz, zabrałam trochę i dałam koleżance do badania ( pracuje przy tym). Dziś powiedziała mi, że wykryto klebsiella pneumoniae, ale że mam się nie martwić i obserwować dziecko,a za miesiąc powtorzymy badanie. Czy faktycznie mam się nie martwić? Jakie objawy ma ta bakteria, co powinno mnie niepokoić? Dodam,że śluz pojawił sie tylko raz,albo jest go tak mało, że go nie widzę. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatry i kierować sie jego zaleceniami.