Śluz, w którym czasami pojawia się krew

Witam, jestem 2-4 dni przed okresem. Dzisiaj w swoim śluzie zauważyłam lekkie zabarwienie jasnoczerwoną krwią. Miałam tak miesiąc temu 2-3 dni przed miesiączką. Nie oznacza to chyba nic złego? Brałam w tym miesiącu tabletkę ' 72 h PO ' i stąd moje pytanie - czy to zbliżający się okres, czy może coś innego? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Najprawdopodobniej nie jest to nic niepokojącego, ale gdyby sytuacja powtórzyła się w przyszłym tygodniu, proszę udać się do lekarza. Do lekarza warto się udać szybciej, jeśli ostatnie badanie cytologiczne wykonywano u Pani ponad rok temu - warto je w takim wypadku wykonać.

Pozdrawiam!