Śluz w stolcu u 2,5-miesięcznego dziecka

Witam Co moze oznaczac sluz w kazdej zrobionej kupce u 2,5 miesięcznego dziecka. Do tego luszczaca sie skora na brwiach. Dziecko ladnie przybiera na wadze jest zdrowe. Kupki nie sa jakies smierdzace nie ma w nich krwi. Nie wystepuje zadna wysypka. Jem malo nabialu. Prosze o pomoc i zasugerowanie jakie zrobic badania bo lekarza mamy niestety nie kompetentnego. Dziecko karmione wylacznie piersia

wydaje sie że te niewielkie ilości śluzu nie są oznaką żadnej choroby jeśli dobrze przybiera, nie ma kolek, i innych dolegliwości.

Witam,
Pasma śluzu oraz sucha skóra mogą być wyrazem alergii na mleko krowie spożywane przez Panią. Niestety czasem nawet niewielkie ilości mleka i jego produktów w diecie mamy mogą powodować objawy u dziecka.
Pozdrawiam,
Anna Ratajczak