Śluz z domieszką krwi w ciąży - czy to normalne?

Dzień dobry,
mam małe czerwone krwinki w upławach, a jestem w 7 tygodniu ciąży, upławy są normalnego koloru, a te krwinki nie zawsze są, biorę d***, bo mam cystę na lewym jajniku - 4 cm. Co może być powodem takich objawów i czy te krwinki mogą oznaczać, że jest zagrożenie ciąży?
Mam lekkie bóle podbrzusza, ale lekarz powiedział, że to może być spowodowane cystą.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie!

Niewielka domieszka krwi w wydzielinie może być spowodowana obecnością cysty na jajniku. Lekarz zlecił wspomniany preparat na podtrzymanie ciąży. Każde plamienie, szczególnie, gdy występują czynniki zagrażające, powinno konsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Proponujemy jak najszybsze umówienie się na wizytę.