Śluz z grudkami po stosunku

Kochałam sie z chłopakiem w dni płodne. do wytrysku nie doszło we mnie,ale na prezerwtywie był biały sluz cos podobnego do spermy, ale nie miala takiego zapachu. bardzo sie wystraszylam. Na drugi dzień pojawił sie śluz z takimi białymi grudkami. czy to moze być ciąza?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli prezerwatywa była prawidłowo założona to ryzyko zajscia w ciążę jest niezwykle niskie. Proszę po około 7-10 dniach od stosunku wykonać test ciążowy. Jeżeli białawydizelina będzie się utrzymywać to może świadczyć o infekcji grzybiczej.