Śluz z krwią, bóle podbrzusza, jajników i piersi oraz napady gorąca

Witam . 23.10 kochałam się z narzeczonym potem dnia 27.10 i 28.10 wytrysk w pochwie. @ powinnam dostać 29.10 dostałam 30.10 zaczął lecieć śluz z krwią taką wyblakłą ,@ skończyła się 31.10 .2 po @ było tak jak by plamienie .Po @ boli mnie podbrzusze , mam napady gorąca ciała , pobolewają jajniki , co jakiś czas mam rozwolnienie , bolą mnie piersi , czasem jest mi nie dobrze .powtórzyliśmy to 01.11 -04.11 finał we mnie.Nigdy nie miałam takiej @ zawsze miałam 7 dni ,cykle mam nie regularne .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie można wykluczyć, że doszło do zapłodnienia. Na test ciążowy jest jednak jeszcze za wcześnie. Jeśli się Pani niepokoi może wykonać oznaczenie poziomu beta-hCG we krwi (należy się upewnić czy w danym laboratorium metoda oznaczania jest na tyle czuła, że wykryje niski poziom hormonu).
Bez względu na wynik, powinna się Pani udać do ginekologa na konsultację i badanie kontrolne.