Śluz z krwią po stosunku odbytym kilka dni po okresie

Witam, kilka bo może z 4-5 dni po skończeniu się okresu kochalam się z chlopakiem bez zabezpieczenia, jednak nie skonczyl on we mnie. Wydaje mi się, że teraz mam dni płodne, ponieważ mam brązowy śluz, jednak polączony czasem z krwią, odczuwam również ból brzucha na dole. co mi może być? czy to przez dni płodne? czy ciąże? ostatnia miesiączka pojawila sie w planowanym terminie i przeszla tak jak zawsze. Niekiedy następują zawroty glowy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. Warto również udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.