Śluz z krwią w terminie miesiączki

witam spoznia mi sie okres 7dni i przed wczoraj leciał mi sluz z krwia taki ciagnoce sie a dzis mi leci sluz taki przezroczysty o dziwnym zapachu jaka jest tego przyczyna i dlaczego niemam okresu. miesiac temu spozniał mi sie 12 dni i dostałam i tez miałam taki sluz ciagnacy sie z krwia czekam na odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Najpewniej wynika to z zaburzeń hormonalnych. Konieczne jest jednak przeprowadzenie badania ginekologicznego i ew. poszerzenie diagnostyki o badania hormonalne. Proponuję kontakt z ginekologiem.