Śluz z odbytu przy luźniejszych stolcach u 25-latki

Czy pojawiajacy sie czasami sluz z odbytu badz w kale jest jakims objawem niepokajacym? czasami moge zauwazyc go na papierze toaletowym najczesciej wtedy kiedy stolec jest luzniejszy.Mam 25 lat i osttanio robiłam rektoskpopie i bylo wszystko okey.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli śluz nie występuje stale, nie ma powodów do niepokoju. Jednak warto zawsze zrobić dodatkowe badanie np. posiew kału.
Pozdrawiam