Śluz z odrobiną krwi

Witam wczoraj ostatnio miałam śluz z odrobina krwi wystąpiło to dwa razy co można zrobic w tym przypadku czy to może cos oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest się wypowiedzieć w tego kwestiach bez dokładnego wywiadu lekarskiego. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się krwi w śluzie niezależnie od miesiączki może być wynikiem zaburzeń hormonalnych, owulacji, nadżerki, polipów i wielu innych przyczyn. Jeśli takie objawy się powtórzą, sugeruję konsultację ginekologiczną.